Specjalista ds. sprzedaży

Agencja Reklamy Wenecja posiada sieć kilkuset nośników reklamy zewnętrznej w postaci słupów oraz tablic reklamowych. Do naszego zespołu zajmującego się planowaniem oraz realizacją kampanii outdoorowych poszukujemy energicznej, lubiącej wyzwania osoby.

Główne cele i zadania:

pozyskiwanie nowych klientów

  • - współpraca z obecnymi klientami firmy
  • - budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • - opracowywanie ofert i prezentacji dla klientów
  • - negocjowanie z klientami warunków współpracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • - doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • - energii w działaniu, kreatywności i inicjatywy
  • - doświadczenia w sprzedaży minimum 2 lata
  • - łatwości w budowaniu relacji biznesowych
  • - wysokiej kultury osobistej
  • - dobrej organizacji pracy
  • - poczucia humoru i motywacji do pracy w agencji reklamowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • - znajomość branży reklamowej, w tym tematyki związanej z outdoorem
  • - doświadczenie w działaniach sprzedażowych w internecie

Oferujemy:

  • - pełną wyzwań pracę z wyjątkowymi klientami w znanej agencji reklamowej
  • - miłą atmosferę w fajnym teamie
  • - możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • - stabilne zatrudnienie
  • - wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

Zapraszamy do Wenecji!

Na Twoje CV czekamy pod adresem praca@wenecja.com.pl (w tytule Specjalista ds. sprzedaży)

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany innymi naborami proszę umieścić w CV dodatkowo poniższą klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Agencję Reklamy Wenecja Sp. z o.o.”

Polityka prywatności