Spotkania biznesowe

Usługi szyte na miarę biznesu

 
Czym się zajmujemy? Zobacz pełną ofertę Spotkań Biznesowych.
 

Organizujemy konferencje, seminaria, szkolenia, wyjazdowe spotkania top managementu oraz wszelkie spotkania biznesowe, również o charakterze nieformalnym. Posiadamy autorski katalog ośrodków szkoleniowo-konferencyjnych przyjaznych dla biznesu. Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej usługi z gwarancją najwyższej jakości. Równocześnie realizujemy wybrane elementy z prezentowanej oferty, bez konieczności zlecania nam pełnej organizacji wydarzenia.

Naszym partnerem jest ICAN Institute, wydawca polskiej edycji Harvard Business Review.

 

 • Scenariusz i realizacja wydarzeń

  Zobacz więcej
   

  Oferujemy kompleksową obsługę konferencji, seminariów, szkoleń, jubileuszy firm, wyjazdowych posiedzeń zarządów i rad nadzorczych, wizyt zagranicznych gości, oraz wszelkich spotkań biznesowych o charakterze formalnym i nieformalnym.

  Po szczegółowej diagnozie potrzeb i oczekiwań względem wydarzenia przedstawiamy scenariusze jego przebiegu wraz z gwarancją pełnej realizacji proponowanych rozwiązań. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego wydarzenia oraz najwyższą jakość jego realizacji. 

 • Atrakcje na miarę

  Zobacz więcej
   

  Tworzymy unikalne scenariusze atrakcji towarzyszących spotkaniom biznesowym. Dzięki nim każde wydarzenie nabiera indywidulanego, wyjątkowego charakteru. Organizujemy pokazy biżuterii, pobieranie miar i szycie garniturów oraz kobiecych strojów biznesowych, degustacje win, cygar, koniaków i innych alkoholi, zamknięte pokazy mody, indywidualne zwiedzanie muzeów i galerii sztuki poza ruchem turystycznym, konsultacje ze stylistami i wizażystami, pikniki golfowe i wiele innych.

  Każde spotkanie biznesowe powinno być unikalne, dlatego dbamy o wyjątkowość i oryginalność atrakcji towarzyszących. 

 • Organizacja-technika-logistyka

  Zobacz więcej
   

  Zarówno duży kongres jak i kameralne spotkanie biznesowe wymagają perfekcyjnego przygotowania od strony organizacyjnej, technicznej i logistycznej. Na etapie przygotowawczym identyfikujemy potrzeby związane z realizacją wydarzenia a także obszary generujące potencjalne ryzyka, tak aby wydarzenie przebiegało w sposób perfekcyjny. Zapewniamy wsparcie organizacyjne, wszelkiego rodzaju technikę nagłośnienia, multimediów, usług foto-video, do systemów konferencji międzynarodowych. Nasza oferta obejmuje również pełną obsługę logistyczną, w tym odbiór gości z lotnisk oraz transfery flotą VIP. 

 • Wynajem sal i hoteli

  Zobacz więcej
   

  Doradzamy w wyborze i wynajmujemy najlepsze miejsca na realizację szkoleń, seminariów, konferencji, uroczystych kolacji oraz wszelkich spotkań biznesowych o charakterze oficjalnym i nieoficjalnym. Oferujemy wynajem sal w ICE Kraków Congress Centre – najlepszym centrum kongresowym w Polsce w 2014 r. Zapewniamy miejsca noclegowe w hotelach. 

  Posiadamy autorską bazę hoteli i ośrodków szkoleniowo-konferencyjnych przyjaznych dla biznesu.

 • Materiały konferencyjne i gadżety

  Zobacz więcej
   

  Oferujemy kreację i produkcję wszelkich materiałów: foldery, broszury, analizy, raporty, sprawozdania, prezentacje multimedialne, teczki, torby, notesy, długopisy, pendrive, papeterie konferencyjne, plakaty, identyfikatory, smycze reklamowe, gadżety, upominki i wiele innych.

  Zapewniamy personalizację oraz grawerowanie laserowe na każdym przedmiocie- od długopisu, przez galanterię skórzaną, po butelkę wina. Produkujemy materiały zarówno w dużych nakładach, jak i pojedynczych sztukach. 

  Sprawdź również dział Reklama
 • Mówcy i trenerzy biznesu

  Zobacz więcej
   

  Zapewniamy mówców i trenerów biznesu, którzy zadbają o najwyższą jakość merytoryczną ale też atrakcyjność szkoleń, paneli dyskusyjnych, konferencji, jubileuszy firm, uroczystych spotkań z kontrahentami, czy wyjazdów integracyjno-szkoleniowych. Gwarantujemy elastyczność w przygotowaniu części merytorycznej wydarzenia oraz ścisłe dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwanych efektów. Naszymi partnerami są ICAN Institute oraz Harvard Business Review Polska.

 • Scenografia

  Zobacz więcej
   

  Oferujemy gotowe systemy i meble konferencyjne, ścianki reklamowe, roll up-y, standy, recepcje konferencyjne,  jak również scenografie projektowane i produkowane na zamówienie, wraz z oświetleniem i pozostałymi elementami wyposażenia.

 • Gastronomia

  Zobacz więcej
   

  Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi  restauracjami, kucharzami i firmami cateringowymi, które świetnie rozumieją oczekiwania i potrzeby klientów biznesowych. Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom przy organizacji uroczystych bankietów i kolacji, również w nietypowych, zaskakujących miejscach. Równocześnie zapewniamy pełną obsługę cateringową przy konferencjach, seminariach, szkoleniach, uroczystościach firmowych, sympozjach naukowych i innych spotkaniach.

 • Pozyskiwanie reklamodawców

  Zobacz więcej
   

  Oferujemy pomoc w pozyskiwaniu reklamodawców, partnerów biznesowych oraz patronatów medialnych dla dużych i małych wydarzeń.   

 • Biuro prasowe i promocja

  Zobacz więcej
   

  Oferujemy obsługę medialną i promocyjną konferencji, seminariów, szkoleń i targów. Usługi realizowane są przez nasze działy: Wenecja Reklama i Wenecja PR. W Krakowie posiadamy ponad 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni reklamowej na słupach reklamowych. Wieloletnie doświadczenie Wenecji jest gwarantem rzetelności i skuteczności działań promocyjnych. 

  Sprawdź również dział PR
 • Oficjalne i nieoficjalne wizyty VIP

  Zobacz więcej
   

  Posiadamy doświadczenie w organizowaniu i pełnej obsłudze pobytów w Polsce Very Important Persons ze świata biznesu, polityki i nauki. Gwarantujemy dyskrecję i poufność.

 • Usługi Concierge

  Zobacz więcej
   

  Niemożliwe staje się możliwe.

 • Album VIP Spotkania Biznesu 

  Nowość
   

  Jesteśmy pomysłodawcą i wydawcą ekskluzywnego Albumu VIP Spotkania Biznesu prezentującego najlepsze hotele i ośrodki konferencyjno-szkoleniowe przyjazne dla biznesu. Limitowany Album VIP skierowany jest do wybranej grupy 100 osób zarządzających najbardziej uznanymi firmami w Polsce.

   

   

 

 

 
Zobacz nasze przykładowe realizacje