Najlepsze lokalizacje słupów reklamowych w Krakowie

Unikalna wiedza oraz rzetelność

 
Plakatowanie to więcej niż reklama, sprawdź naszą ofertę. 
 

Najlepsze lokalizacje słupów reklamowych w Krakowie.

 

3 000 m2 własnej powierzchni reklamowej na słupach i tablicach w Krakowie.

 

Rynek Główny, Kazimierz, galerie handlowe, ośrodki akademickie, biurowce, strategiczne ciągi komunikacyjne, osiedla... Wszędzie tam znajdziecie Państwo słupy i tablice reklamowe Wenecji. Projektujemy i drukujemy plakaty widoczne na mieście. Plakatujemy w Krakowie oraz innych miastach w Polsce. 

Wyróżnia nas staranny proces planowania kampanii, kompleksowość usługi: od projektu plakatu, przez druk plakatu do ekspozycji na słupach reklamowych oraz wysoka jakość świadczonych usług. Wiemy, jak projektować i drukować plakaty, które są widoczne na mieście. Robimy to od lat. Nasze nośniki reklamowe to: słupy reklamowe, tablice i billboardy.

 

 • plakatowanie na terenie krakowa

  Zobacz więcej
   
  Plakatowanie standard: Ekspozycja pojedynczych plakatów na nośnikach rozmieszczonych na terenie całego miasta Kraków. Istnieje możliwość wskazania obszarów Krakowa szczególnie istotnych dla kampanii lub tych, w których plakaty nie mogą być eksponowane. Dokładamy wszelkich starań, aby usługa została zrealizowana zgodnie z Państwa sugestiami.
  Pasek: 5 plakatów B1 wyklejonych obok siebie na całym obwodzie słupa. Wybieracie Państwo konkretne słupy, na których umieścimy plakaty.
  Citylight: Plakatowanie po jednym plakacie citylight na nośniku. Wybieracie Państwo konkretne słupy, na których umieścimy plakaty.
  1/3 słupa pion: Wyklejenie w pionie, na powierzchni 1/3 słupa, plakatu reklamowego. Wybieracie Państwo konkretne słupy, na których umieścimy plakaty.
  Cały słup: Do dyspozycji klienta oddajemy cały słup reklamowy na wyłączność. Można na nim umieścić plakaty w mniejszym formacie, bądź jeden duży plakat na całej powierzchni słupa. Wybieracie Państwo konkretne słupy, na których umieścimy plakaty.
  Inne formaty: Ograniczeniem dla innych formatów plakatów są wyłącznie wymiary naszych słupów i tablic reklamowych. Wybieracie Państwo konkretne słupy, na których umieścimy plakaty.
  GALERIA SŁUPÓW
 • sprzedaż słupów reklamowych

  Zobacz więcej
   

  Sprzedajemy słupy reklamowe gminom, powiatom, instytucjom samorządowym oraz podmiotom komercyjnym zgłaszającym zapotrzebowanie na nośniki reklamowe.

 • Kampanie na billboardach

  Zobacz więcej
   

  Wenecja Plakatowanie zapewnia kompleksową obsługę kampanii outdoorowych na terenie Polski. Współpracujemy z wszystkimi największymi firmami reklamy zewnętrznej w kraju. Jesteśmy niezależni, dzięki czemu dobieramy najlepsze nośniki reklamowe niezależne od tego, która firma jest ich właścicielem. Wiedza i doświadczenie w reklamie zewnętrznej oraz możliwość selektywnego wyboru nośników największych firm w Polsce, są naszymi atutami.

 • wynajem słupów reklamowych

  Zobacz więcej
   

  Oferujemy wynajem słupów reklamowych łącznie z transportem i montażem. Dzięki dużej mobilności, słup reklamowy można ustawić praktycznie w każdym miejscu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Słupy reklamowe znakomicie sprawdzają się na imprezach plenerowych, konferencjach, wystawach, jako dekoracja teatralna, drogowskaz prowadzący do siedziby firmy jak również typowy nośnik reklamy zewnętrznej ustawiony na terenie należącym do Państwa.

 • plakatowanie w polsce

  Zobacz więcej
   

  Plakatujemy w całej Polsce. Wszędzie tam, gdzie znajdują się słupy reklamowe, Agencja Wenecja zapewnia usługę plakatowania. Zapewniamy doradztwo na etapie planowania kampanii zewnętrznej, transporty plakatów do wybranych miast, plakatowanie oraz raportowanie o przebiegu kampanii reklamowej. Dbamy o jakość ekspozycji plakatów w każdym mieście.

 • Projekt i druk plakatów

  Zobacz więcej
   

  Skuteczność reklamy zewnętrznej w dużym stopniu zależy od projektu graficznego i jakości wykonania plakatów. Mamy największe na rynku doświadczenie w projektowaniu i druku plakatów widocznych na mieście. Korzyści ze współpracy z Agencją Wenecja w tym obszarze to:

  • skuteczny projekt plakatu dzięki wieloletniemu doświadczeniu w reklamie zewnętrznej
  • wysoka jakość i szybkość druku plakatów
  • zapewnienie transportów drukarnia-Wenecja
  • terminowość realizacji druku i plakatowania
  • atrakcyjne ceny druku plakatów, ponieważ drukujemy plakaty każdego dnia

Słupy reklamowe Wenecji znajdują się w precyzyjnie wybranych lokalizacjach, często w miejscach, gdzie nie można ustawić innych nośników reklamy zewnętrznej, jak na przykład Rynek Główny w Krakowie. Plakatowanie w Krakowie jest bardzo skuteczną i popularną formą reklamy zewnętrznej. Głównymi korzyściami plakatowania w Agencji Wenecja są:

 • wyjątkowe lokalizacje tablic i słupów reklamowych w najważniejszych punktach Krakowa
 • najtańsza forma reklamy zewnętrznej
 • powierzchnia 3 000 m2 na reklamę w Krakowie
 • opracowanie strategii kampanii: założenia, cele, grupy docelowe, wybór nośników
 • kompleksowość usługi: projekt plakatu, druk plakatów, transport, plakatowanie
 • umiejętność projektowania plakatu widocznego na mieście
 • dbałość o jakość realizacji usługi
 
Cennik plakatowania
 
Forma plakatu Stawka za 1 dzień/1 szt.
A-1 (60x85cm)
B-1 (70x100cm)
1,40 zł+ 23% VAT
A-2 (42x60cm)
B-2 (50x70cm)
1,00 zł + 23% VAT
A-3 (29x43cm)
B-3 (35x50cm)
0,80 zł + 23% VAT
Citylight i inne formaty Kontakt z biurem 
 • Cena plakatowania obejmuje:
 • Wyklejenie plakatu oraz wynajem powierzchni odpowiedniego formatu na nośniku reklamowym
 • Kontrolę jakości ekspozycji
 • Wymianę plakatów uszkodzonych na nowe, po dostarczeniu zapasu plakatów

W zależności od ilości plakatów oraz długości ekspozycji, oferujemy Państwu atrakcyjne formy rabatów.
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

W celu przygotowania kosztorysu kampanii zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem lub przesłania zapytania korzystając z formularza „Wycena”

Brzmi dobrze? Zamów naszą usługę.